Systemy parkingowe premium Klaus Multiparking są dostosowane do indywidualnych potrzeb. Stanowią one efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni i umożliwiają wygodne użytkowanie.

Klaus Multiparking z siedzibą w Aitrach (Niemcy Badenia-Wirtembergia) ), jest jednym z czołowych dostawców systemów parkowania samochodów. Może poszczycić się 650 tysiącami zainstalowanych miejsc parkingowych i 65 partnerami handlowymi na wszystkich kontynentach. Przez ostatnie 50 lat wszystkie rozwiązania Multiparking zostały wyprodukowane wyłącznie w Niemczech, zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Rozwiązania Klaus Multiparking mogą trafić też do TWOJEGO garażu. Czas już skończyć z niedostatkiem miejsc parkingowych. Dzięki inteligentnemu wykorzystaniu przestrzeni możliwe jest zaparkowanie dodatkowych pojazdów na tej samej przestrzeni. Pamiętaj, że montaż platformy to zawsze mniejszy kłopot niż budowa nowego garażu.

W Polsce, montujemy systemy parkingowe od 21 lat i możemy poszczycić się ponad 160 gotowymi i odebranymi realizacjami, w których powstało łącznie 5.900 miejsc parkingowych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu gwarantujemy znakomitą jakość oferowanych przez nas produktów oraz usług montażu i konserwacji. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami w celu poznania oferty. W zakładce PRODUKTY na naszej stronie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych rozwiązań Klaus Multiparking, wraz z kartami katalogowymi oraz innymi plikami do pobrania.