fbpx

Parkuj z uśmiechem

Klaus Multiparking Rodzina (baner)

Klaus Multiparking z siedzibą w Aitrach (Niemcy Badenia-Wirtembergia) ), jest jednym z czołowych dostawców systemów parkowania samochodów. Historia Klaus Multiparking GmbH sięga roku 1907, kiedy Firma Klaus powstała jako sklep w Bad Tölz (Bawaria). Klaus Multiparking produkuje systemy wielopoziomowego parkowania od 1964 roku. Może poszczycić się 650 tysiącami zainstalowanych miejsc parkingowych i 65 partnerami handlowymi na wszystkich kontynentach. Przez ostatnie 50 lat wszystkie rozwiązania Multiparking zostały wyprodukowane wyłącznie w Niemczech, zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Firma zatrudnia w Aitrach łącznie 140 pracowników w pracach produkcyjnych.

Firma PATEH jako wyłączny dystrybutor systemów KLAUS w Polsce prowadzi doradztwo i sprzedaż platform parkingowych, palet, półautomatów parkingowych, a także w pełni zautomatyzowanych systemów parkingowych.

W Polsce, montujemy systemy parkingowe od 21 lat i możemy poszczycić się ponad 160 gotowymi i odebranymi realizacjami, w których powstało łącznie 5.900 miejsc parkingowych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu gwarantujemy znakomitą jakość oferowanych przez nas produktów oraz usług montażu i konserwacji.