W przypadku awarii systemu parkowania wielopoziomowego Klaus Multiparking GmbH najlepiej zgłosić się do nas. Nasz zespół serwisowy dysponuje sprzętem oraz umiejętnościami, które pozwolą naprawić urządzenie.

Ostatecznym celem naszego zespołu serwisowego jest pomóc Państwu tak szybko, tak dobrze i tak efektywnie jak to możliwe. Niezależnie czy w przypadku pół-automatycznego systemu parkingowego w Gdyni, kilku miejsc parkingowych w Zakopanym, czy garażu budynku wielorodzinnego wypełnionego platformami parkingowymi w Warszawie lub Krakowie, zawsze jesteśmy chętni i gotowi do pomocy.

  • Nasi specjaliści znają dobrze urządzenia i posiada dostęp online do dokumentacji wszystkich elementów, które produkuje fabryka.
  • Używamy wyłącznie oryginalnych części zamiennych, a zatem gwarantujemy bardzo wysoką niezawodność.
  • Mamy doskonale wyszkolony zespół serwisowy oraz wsparcie inżynierów i techników Klaus Multiparking.
  • Wiemy dokładnie, które części zamienne są potrzebne, nawet jeśli urządzenie ma prawie 50 lat. Posiadamy historię instalacji i konserwacji Państwa urządzeń.

Uwaga: klienci korzystający z regularnych usług serwisowych mogą liczyć na korzystne zniżki na zakup części zamiennych oraz na usługi naprawcze urządzeń.