fbpx

Parkuj z uśmiechem

 

Więcej miejsc postojowych na tej samej powierzchni dzięki najlepszym rozwiązaniom parkingowym.

Klaus Multiparking dla Wykonawcy (baner)

Każdy garaż zaczyna się od projektu. Dzięki zastosowaniu systemów parkowania wielopoziomowego premium KLAUS Multiparking GmbH możliwe jest efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, zwielokrotnienie ilości miejsc postojowych i wygodne ich użytkowanie. Firma PATEH jako wyłączny dystrybutor systemów KLAUS w Polsce prowadzi doradztwo i sprzedaż platform parkingowych, palet, półautomatów parkingowych, a także w pełni zautomatyzowanych systemów parkingowych. Dzięki oferowanym przez nas produktom i usługom przed biurami projektowymi otwierają się nowe możliwości innowacyjnego i twórczego podejścia do garaży i parkingów.

Na naszej stronie w zakładce produkty znajdują się szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych rozwiązań Klaus Multiparking, wraz z kartami katalogowymi oraz plikami do projektowania DWG i DXF. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami w celu dobrania najlepszych rozwiązań i przygotowania wstępnej oferty.

Przygotowanie projektu garażu lub parkingu z wykorzystaniem systemów parkowania wielopoziomowego pozwala na zwiększenie ilości miejsc postojowych ale wymaga uwzględnienia wymogów technicznych poszczególnych urządzeń.Jako przedstawiciel globalnego lidera w produkcji systemów parkowania wielopoziomowego Pateh oferuje dla biur projektowych program szkoleniowy “multiparking designer”. Z doświadczenia wiemy, że założenia projektu, których nie trzeba poprawiać stanowią wartość dodaną dla inwestorów, jak również ograniczają ryzyko architektów. Biura posiadające certyfikat “multiparking designer” posiadają wiedzę oraz narzędzia niezbędne do skutecznego projektowania garaży z wykorzystaniem:

Ponadto zyskują priorytet w ilości godzin konsultacji ze strony naszej firmy.