fbpx

Oferta dla klientów indywidualnych

Klaus Multiparking Rodzina (baner)

Systemy parkingowe premium Klaus Multiparking są dostosowane do indywidualnych potrzeb. Stanowią one efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni i umożliwiają wygodne użytkowanie.

Klaus Multiparking z siedzibą w Aitrach (Niemcy Badenia-Wirtembergia) ), jest jednym z czołowych dostawców systemów parkowania samochodów. Może poszczycić się 650 tysiącami zainstalowanych miejsc parkingowych i 65 partnerami handlowymi na wszystkich kontynentach. Przez ostatnie 50 lat wszystkie rozwiązania Multiparking zostały wyprodukowane wyłącznie w Niemczech, zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Rozwiązania Klaus Multiparking mogą trafić też do TWOJEGO garażu. Czas już skończyć z niedostatkiem miejsc parkingowych. Dzięki inteligentnemu wykorzystaniu przestrzeni możliwe jest zaparkowanie dodatkowych pojazdów na tej samej przestrzeni. Pamiętaj, że montaż platformy to zawsze mniejszy kłopot niż budowa nowego garażu.

Najpopularniejszymi rozwiązaniami dla klientów indywindualnych są systemy podziemne, platformy parkingowe niezależne Multibase 2072i oraz platformy parkingowe zależne SingleVario 2061. Zachęcamy do zapoznania się z broszurą Broszura Kiedy garaż staje się za mały.

W Polsce, montujemy systemy parkingowe od 21 lat i możemy poszczycić się ponad 160 gotowymi i odebranymi realizacjami, w których powstało łącznie 5.900 miejsc parkingowych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu gwarantujemy znakomitą jakość oferowanych przez nas produktów oraz usług montażu i konserwacji. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami w celu poznania oferty. W zakładce PRODUKTY na naszej stronie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych rozwiązań Klaus Multiparking, wraz z kartami katalogowymi oraz innymi plikami do pobrania.