fbpx

Parkuj z uśmiechem

Więcej miejsc postojowych na tej samej powierzchni dzięki najlepszym rozwiązaniom parkingowym.

Klaus Multiparking dla Wykonawcy (baner)

Firma Pateh Jan Petryna Spółka Jawna dostarcza i montuje w Polsce najwyższej jakości Niemieckie systemy parkowania wielopoziomowego firmy Klaus Multiparking GmbH od 21 lat. Dzięki zdobytemu doświadczeniu gwarantujemy znakomitą jakość oferowanych przez nas produktów oraz usług montażu i konserwacji.

Wszystkie rozwiązania Klaus Multiparking produkowane są w Niemczech, zgodnie z najwyższymi standardami Jakości.

W zakładce produkty na naszej stronie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych rozwiązań Klaus Multiparking, wraz z kartami katalogowymi oraz innymi plikami do pobrania. Zapoznanie się z nimi ułatwi szybkie przygotowanie oferty oraz sprawne przeprowadzenie montażu, bez niepotrzebnych kolizji z innymi branżami. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami w celu poznania szczegółowej oferty.

Czas dostawy od momentu potwierdzenia wszystkich warunków technicznych wynosi obecnie dla większości produktów 10-12 tygodni, prosimy więc zainteresowanych klientów o kontakt odpowiednio wcześnie.

Firma Pateh Jan Petryna Spółka Jawna może poszczycić się 160 gotowymi i odebranymi realizacjami, w których powstało łącznie 5.900 miejsc parkingowych. W zakładce referencje znajdują się galeria przykładowych realizacji, referencje klientów oraz mapa naszych realizacji. Dokładamy wszelkich starań aby każdy kolejny projekt stawał się naszym kolejnym sukcesem a nowy klient pozytywną referencją.