fbpx

Świadczymy pełen zakres serwisowy. Gwarantujemy oryginalne części zamienne.
Serwis Klaus Multiparking

Oryginalne części zamienne, a zatem bardzo wysoka niezawodność.
Doskonale wyszkoleni serwisanci.
Wsparcie inżynierów i techników Klaus Multiparking.
Możliwość szybkiej reakcji na terenie całego kraju.
Mamy więcej doświadczenia niż jakakolwiek konkurencja i wciąż się rozwijamy: Klaus Multiparking jest obecny na rynku globalnym prawie 50 lat a w Polsce poprzez naszą firmę już ponad 20 lat.

Systemy wielopoziomowego parkowania to precyzyjne urządzenia, które wymagają regularnej konserwacji, czyszczenia i kontroli. Pateh Jan Petryna Spółka Jawna jako wyłączny przedstawiciel Klaus Multiparking GmbH w na terenie Polski dysponuje wyspecjalizowanym zespołem serwisowym, który urządzenia te zna tak, jak nikt inny.

Oferujemy pełen zakres usług serwisowych: regularny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, naprawę urządzeń, mycie, odbiory UDT oraz pomiary elektryczne.

Systemy wielopoziomowego parkowania niemieckiej firmy Klaus Multiparking Gmbh to urządzenia najwyższej jakości, które właściwie serwisowane potrafią służyć użytkownikom dziesiątki lat. Prace serwisowe powinny zatem być wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów przeszkolonych przez producenta, znających tajniki konstrukcji i posiadających odpowiednie doświadczenie.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.